Program

Programmet er under oppdatering


Torsdag 11. august


19.00

Offisiell Åpning i Aurskog kirke. Konsert med Maria Haukaas Mittet og Lars Bremnes


10.00

Aurskog-mesterskap i FIFA og F1-simulator i hallen



Fredag 12. august


10.00

Butikker, boder, stands og tivoli åpner

Martenskaféen i teltet

Tivoli


10.00

Aurskog-mesterskap i FIFA og F1-simulator i hallen


10.00

Det Magiske Sirkus

Sirkusskole 13.00–17.00

Ballongklovn 14.00–17.00


13.00–15.00

Barnehagenes dag


17.00

Gratiskonsert med Chris Medina 


19.00

Butikker, boder, stands, tivoliet og martenskaféen i teltet stenger


20.00

Fest i det store teltet med Staysman, Ringnes-Ronny, JONE & Daskeladden og Lancie Green 



Lørdag 13. august


10.00

Butikker, boder, stands og tivoli åpner

Martenskaféen i teltet

Tivoli


10.00

Aurskog-mesterskap i FIFA og F1-simulator i hallen


10.00

Det Magiske Sirkus

Ballongklovn 11.00–15.00

Sirkusskole 12.00–16.00

Glittertatovør 12.00–16.00


12.00

Bakkeløpet – terrengløp for barn og unge i regi av AFSK og Bakke AS


12.00

Flammeshow med Andreas Bjerve fra Norske Talenter


13.00

Christer Rødseth – foredrag og boksignering i kafételtet


14.00

Flammeshow med Andreas Bjerve fra Norske Talenter


15.00

Rikart Pettersen spiller på Aurskog sykehjem


15.00

Underholdning for barna på scenen i kafételtet med Lars Vegas


16.00

Gratiskonsert på scenen i kafételtet med Uslipt


17.00

Quiz med Egil «Drillo» Olsen og Arne Scheie i kafételtet


17.00

Gratiskonsert i det store teltet med Kevin Haugan og JONE og Daskeladden


18.00

Butikker, boder, stands og martenskaféen i teltet stenger


19.00

Tivoliet stenger


20.00

Fest i det store teltet med Postgirobygget og Splitter Pine



Søndag 14. august


11.00

Familiegudstjeneste i kafételtet ved Unni Sveistrup og Margot Fosen Frogner


12.00

Butikker, boder, stands og tivoli åpner

Martenskaféen i teltet

Tivoli


12.00

Aurskog-mesterskap i FIFA og F1-simulator i hallen


12.00

Det Magiske Sirkus

Sirkusskole 12.00–16.00

Ansiktsmaler 12.00–16.00

Ballongklovn 13.00–16.00


12.15

Mart`n deler ut gratis kake og kaffe i kafételtet


13.00

Den lokale ungjenta Amalie Bakka synger på hovedscenen


15.00

Familieunderholdning på hovedscenen med Mikkel & Reverockerne


15.00

Wrestling-show


17.00

Utdeling av AurskogMart'n sin hederspris og premieutdeling FIFA-turning fra scenen i kafételtet


17.15

Avslutningskonsert (gratis inngang) på scenen i kafételtet med En Dags Pause – en hyllest til Jahn Teigen 


18.00

Butikker, boder, stands, tivoliet og martenskaféen i teltet stenger


18.00

AurskogMart'n er over for denne gang