Kontakt

For generelle henvendelser ta kontakt med oss via Facebook, post@aurskogmarten.com eller benytt skjemaet nedenfor.

Leder og primus motor

Knut-Roger Grøtli

Tlf: 909 46 014

knut@aurskogmarten.com



Nestleder

Gry-Cecilie Halvorsrud Wikan

Tlf: 950 64 600

gry-cecilie@aurskogmarten.com



Teltansvarlig

Åge Nøsterberget

Tlf: 913 01 142

aage@aurskogmarten.com



Konfransier

Jan Egner

Tlf: 920 34 519

jan@aurskogmarten.com



Salg og marked

Charlotte Sagen

Tlf: 950 07 847

charlotte@aurskogmarten.com



Markedssjef

Sigmund Lindvik

Tlf: 950 29 537

sigmund@aurskogmarten.com



Grafisk Design

Inge Martinsen

Tlf: 951 58 353

inge@aurskogmarten.com

 
 
 
 

Årets artister

  • Hellbillies
  • Staysman & Lazz
  • Katastrofe
  • Sigvart Dagsland
  • Benny Borg
  • Fest!
  • Viola Vintage
    & The Backstreet Cats
  • Lancie G
  • Cash Commitment
  • Åkerland
  • Våke
  • Betty Roots
  • Rikart Pettersen

Barn og unge

  • Stort tivoli & familieshow 
  • Det magiske sirkus
  • Mikkel & Reverockerne
  • Barnas mart'n 

Denne nettsiden bruker cookies. Håper du syns det er greit.

Aksepter